Główna Konie Bilety Lotnicze Ryanair Wizzair Wycieczki Alpy Bilety Rzeszów Mapa Podkarpacia Tanie Loty
Kamera Rzeszów Bilety Autokarowe Zdrowie i Uroda Ciąża i Poród Dieta i Odchudzanie Wypożyczalnia Pizza Rzeszów
DODAJ OFERTE Aktualności BANERY REKLAMA Prywatność Kontakt Foto Wycieczki Rzeszów MTB Rzeszów
Agroturystyka
Apartamenty
Biura turystyczne
Domki letniskowe i wypoczynkowe
Hotele i Motele
Ośrodki wczasowe i wypoczynkowe
Pensjonaty i Pokoje Gościnne, Kwatery
Pola namiotowe
Przewodnicy i Piloci
Pływalnie i Baseny
Restauracje i Gastronomia
Sanatoria
Schroniska
Sklepy sportowe i turystyczne
Stadniny koni
Wędkarstwo
Wyciągi narciarskie
Wypożyczalnie i inne usługi turystyczne
Dodaj ofertę
Gdzie spędzisz Wakacje 2011?
Bieszczady
Beskid Niski
Pogórze
W mieście
U rodziny
Ze znajomymi
Wyniki :: Więcej

.: (y) - XII Bieg Walentynkowy - 12.02.2005 Jasło

Komunikat VII Biegu Walentynkowego z dnia 12.02.2005 r.

Bieg rozegrany został na dystansie 6 km w Jaśle ulicami: Sikorskiego, Szopena, Szkolna, Krasińskiego o nawierzchnia asfaltowej. W biegu  uczestniczyło  41 zawodników i 9 zawodniczek oraz   48 dziewcząt i chłopców. Razem wzięło udział 98 osób. Organizatorem biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Najmłodszymi uczestnikami biegu byli: wśród dziewcząt Katarzyna Adamiak mająca 11 lat. Najstarszymi uczestnikami biegu byli 69 letni Zdzisław Sowiźrał z Tarnowa oraz  67 letnia Zofia Turosz z Leżajska.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Klasyfikacja Generalna Kobiet
1. Zatorska Izabela / Wrocanka/                                       20.19,66
2. Melicherova Ludmiła  / JM Demolex Bardejov/         21.01,18
3. Wojna Anna /LUKS Lipinki/                      21.05,80
4. Skomra Renata /Moto-Hurt Ropczyce/                21.32,42
5. Kołodziejczyk Wioletta /LUKS Lipinki/       22.12,20
6. Zatorska Danuta / Moto-Hurt Ropczyce /                    22.39,59
7. Gorczyca Katarzyna /AZS PWSZ Tarnów/      26.55,47
8. Rembiasz Justyna /AZS PWSZ Tarnów/      27.14,47
9. Turosz Zofia /LUKS Lipinki/                      28.20,30

Klasyfikacja Generalna Mężczyzn
1. Szost Henryk     /JM Demolex Bardejov/                    17.35,12
2. Mróz Wojciech /MKN Muszyna/                       18.00,30
3. Dybaś Piotr / LUKS Technik Trzcinica/                  18.09,97  

Klasyfikacja męska  16 - 19 lat
1. Podolak Mirosław /Halicz Pamoplast Ustrzyki/          18.52,42
2. Kaszecki Łukasz  / Halicz Pamoplast Ustrzyki/          19.05,03
3. Dwojak Paweł /LUKS Lipinki/                      19.18,12 

Klasyfikacja męska  20 - 29 lat
1. Szafran Waldemar /Wojaszówka/                                19.12,04
2. Ogonek Artur  /Olimp Jasło/                                   19.59,54             
3. Czyżowicz Mirosław /AZS PZSZ Krosno/                  20.50,78

Klasyfikacja męska  30 - 39 lat
1. Jakubaszek Jarosław /JM Demolex Bardejov/             18.17,80
2. Czyż Grzegorz /Sokół Tarnów/                    18.56,80
3. Mośdzierz Paweł /Sokół Tarnów/                                19.22,80     

Klasyfikacja męska  40 - 49 lat
1. Dryps Ryszard   /Hortino Leżajsk/                           19.14,54 
2. Mochnacky Jan /JM Demolex Bardejov/                     23.06,25
3. Dykas Jan /ZS Trzcinica/                                     26.45,84 

Klasyfikacja męska  50 - 59 lat
1. Samolewicz Janusz  /Hadlopex Rzeszów/                   21.40,11
2. Rembiasz Leszek /Strzyżów/                                       21.48,12
3. Brzozowski Leszek /Maraton Gorlice/                        22.54,48

Klasyfikacja męska  powyżej 60 lat
1. Jamro Leopold  /Maraton Gorlice/                               25.08,59
2. Sowiźrał Zdzisław /Anion Tarnów/           27.56,72
3. Cetnarowicz Czesław /Maraton Gorlice/           28.22,22

Klasyfikacja młodzieżowa
 
Kategoria chłopców IV (1986-1989)  dystans 1500 m
1. Gąsiorski  Michał  /Olimp Jasło/                             4.28,15
2. Lew Radosław   /Resovia Rzeszów/                      4.29,22
3. Kozioł Michał   /Technik Trzcinica/                           4.31,75
4. Rodak  Patryk  /KKB MOSiR Krosno/               4.32,59
5. śmietana Wojciech  /Olimp Jasło/                    4.40,83
6. Strycharz  Damian  /Olimp Jasło/                             4.43,08
7. Motyka  Michał  /Olimp Jasło/                             4.43,43
8. Potocki  Karol  /Halicz Ustrzycki Dolne/             4.47,09
9. Łozyniak Dawid /Olimp Jasło/                             4.47,95
10. Socha  Łukasz  / KKB MOSiR Krosno /                4.52,61
11. Gurba  Dawid  /LUKS Lipinki/                         4.56,15
12. Konopna Mateusz /Gimnazjum Nr 1 Jasło/               5.10,47
13. Abramowicz  Norbert  / Olimp Jasło/                     5.23,34
14. Kot  Paweł  /Olimpa Jasło/                                           5.33,66

Kategoria dziewcząt IV (1986 - 1989)  dystans 1500 m
1. Kołodziejczyk Wioletta /LUKS Lipinki/             5.08,90
2. Błoniarz Angelika /LKS Mielec/                                 5.10,40
3. Wacławska Anita /Halicz Ustrzyki Dolne/         5.19,72
4. Szurek Agnieszka /LUKS Lipinki/                      6.11,68
5. Rączka Barbara /Technik Trzcinica/                  6.15,93
6. Kadra Lidia /Technik Trzcinica/                       6.15,94

Kategoria chłopców  III (1990-1991)  dystans 1500 m
1. Żabski Bartosz / Halicz Ustrzyki /                        4.48,06
2. Stadnicki Jarosław /Halicz Ustrzyki/           4.51,38
3. Wiktorski Hubert / Halicz Ustrzyki /                         4.56,10
4. Barzyk Jakub / Olimp Jasło/                                        5.00,76
5. Trybus Krzysztof / LUKS Lipinki /                      5.02,96
6. Paluch Kamil / MKN Jasło/                                        5.14,02
7. Szot Robert / Olimp Jasło /                                       5.14,88
8. Zwoliński Arkadiusz / Olimp Jasło/                     5.34,44
9. Serwa Wojciech / Olimp Jasło/                              7.33,12
10. Smaś Kamil / Olimp Jasło/                                        7.34,10

Kategoria dziewcząt  III (1990-1991)  dystans 750 m
1. Wacławska Natalia /Halicz Ustrzyki Dolne/         3.01,35
2. Kuś Katarzyna  /Halicz Ustrzyki Dolne/             3.07,18
3. Karpińska Katarzyna / Halicz Ustrzyki Dolne /           3.23,74 

Kategoria dziewcząt II (1992-1993) dystans 750 m
1. Stadnicka Iwona  /Halicz Ustrzycki Dolne/         3.30,74
2. Łukaszyk  Honorata  /LUKS Lipinki/             3.47,48
3. Sędłak Joanna /Moto-Hurt Ropczyce/                4.00,66

Kategoria chłpców  II (1992-1993) dystans 750 m
1. Koniński Daniel / LUKS Lipinki /                           3.13,12
2. Armaciński Patryk /Halicz Ustrzyki/           3.17,`6
3. Mika Mateusz / LUKS Lipinki /                           3.22,56
4. Pas Rafał /Moto-Hurt Ropczyce /                              3.23,35
5. Sztygar Kamil /Jasło/                                      3.33.90
6. Sokołowski Szymon  / Halicz Ustrzyki /                         3.36,54      
7. Sztygar Łukasz /Jasło/                             3.54,43
8. Żmigrodzki Patryk /SP nr 2 Jasło/                         4.35,56

Kategoria dziewcząt  I (1994-1995) dystans 750 m
1. Adamiak Katarzyna /Halicz Ustrzycki Dolne/             4.14,52 

Kategoria chłopców I (1994-1995)  dystans 750 m
1. Armaciński Filip /Halicz Ustrzyki/               3.39,90
2. Majer Igor /Halicz Ustrzyki/                    3.55,18
3. Frączek Kamil /LUKS Lipinki/                      4.16,25

.: Zobacz także

Administracja
Atrakcje turystyczne
Beskid Niski
Informacja Turystyczna
Kolejki wąskotorowe
Media podkarpackie
Muzea
Parki i rezerwaty
Prezentacje Gmin i Powiatów
Roweromania
Szlaki turystyczne
Twierdza Przemyśl
Uzdrowiska
Zamki Podkarpacia
Zielone granice
ZZ Biegi
Podkarpackie
Bilety Autobusowe
Bilety Lotnicze RyanAir
Bilety Lotnicze WizzAir
Ciekawe linki! Zgłoś/Dodaj
Hej! Na Grzyby!
Jaki namiot?
Mapy, Mapa OnLine
O ikonie słów kilka
Tanie Bilety Lotnicze
Turystyczna Piosenka
Wyciągi, warunki narciarskie, pokrywa, temp.
Zamek w Łańcucie
Księga gości
Forum
Galeria zdjęć
Szukaj...
Apartamenty Rzeszów
Autokar Europa
Bieszczady
Jazda Konna, Konie
Mapa Podkarpacia
Ogłoszenia Motoryzacyjne
Portal Rolniczy
Login:

Hasło:

Zapomniałem hasło

Oferty Agroturystyka | Apartamenty | Biura turystyczne | Domki letniskowe i wypoczynkowe | Hotele i Motele | Ośrodki wczasowe i wypoczynkowe | Pensjonaty i Pokoje Gościnne, Kwatery | Pola namiotowe | Przewodnicy i Piloci | Pływalnie i Baseny | Restauracje i Gastronomia | Sanatoria | Schroniska | Sklepy sportowe i turystyczne | Stadniny koni | Wędkarstwo | Wyciągi narciarskie | Wypożyczalnie i inne usługi turystyczne | Muzea | Parki | Roweromania | Szlaki turystyczne | Zamki | Grzyby | Uzdrowiska
SERWISY WSPÓŁPRACUJĄCE
         
         
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami napisz do nas.
Copyright © Podkarpacki Portal Turystyczny & kwiateek & gate.cd 2003 - 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Czas generowania strony: 0.016 secs